Zpět

Správa sítě

Síť, to v našem pojetí nejsou jen kabely, switche, huby, routery a servery. My chápeme správu podnikové počítačové sítě hlavně jako zajištění rychlého a efektivního chodu všech vašich počítačů, tiskáren, disků a jiných běžně používaných zařízení v efektivní, hladké a hlavně bezpečné součinnosti všech, pro práci s nimi potřebných programů. Pokud chápete význam předešlých slov, ale přesto tomu nechcete nebo prostě nerozumíte, přenechte správu vašich počítačů nám. Naše práce spočívá v zajišování toho, že můžete nerušeně pracovat.

V současné době není správa sítě brána pouze jako proces zajišťující chod síťových prvků v kancelářích. V drtivé většině případů se jedná o komplexní proceduru, jejíž hlavní úlohou je sice profilaktická údržba síťových prvků a serverů, ale bez podpory uživatelských stanic a uživatelů samotných se neobejde.

Správa sítě tedy znamená kompletní údržbu výpočetní techniky včetně IT/IS.

Náš tým odborníků se specializuje nejen na provoz nově zavedených sítí, ale jsme připraveni převzít správu vašeho současného IT oddělení nebo jeho části. Součástí našeho řešení pro firmy s již realizovanou sítí je nejprve analýza současného stavu, zpracování topologie a následné návrhy optimalizace systémů.

Naši technici jsou pravidelně školeni a drží krok i v tomto nejrychleji se rozvíjejícím odvětví. Proto jsou připraveni vám vždy nabídnout hned několik možných řešení a v případě jakýchkoli dotazů poskytnout konzultace.

V případě, že hledáte spolehlivou správu svého IT nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte:

Vladimír Strouhal - +420.725805444 nebo strouhalZavináčqwe.cz

Rychlý kontakt

Telefon:
244 468 976

Email:
info@qwe.cz

Testovací headlina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore.

Copyright © , EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system pronájem e-shopu Upgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky